Šnekové dopravníky a jejich uplatnění v praxi

V současné době se používají různé stroje, které usnadňují spoustu práce, jako jsou třeba dopravníky na uhlí. V mnoha společnostech je kladen důraz na zvyšování efektivity a produktivity práce. Pokud tedy máte kafilérii, podnikáte v zemědělství či mlynářství anebo hledáte nástroje na stavební hmoty, není nic jednoduššího než sáhnout po šnekových dopravnících. V následujících řádcích se na ně zaměříme podrobněji.

Vyrábí se z vysoce kvalitních materiálů, a to především z nerezových, ocelových a pozinkovaných. Šnekové dopravníky obilí a dopravníky na uhlí jsou sestaveny tak, aby zvládaly podávání sypkého materiálu.

Požadavky na materiál

Šnekové dopravníky jsou sice praktické, nicméně i takové stroje mají určitá omezení, například jsou vhodné pro ne příliš vlhký materiál. Co se týče teploty, dokážou pracovat v teplotách v rozmezí od -10 °C do +150 °C. Velkou výhodou je, že nejste nijak limitováni délkou dopravníku, ta je nastavena podle vašich potřeb a požadavků.

Pokud se obrátíte na společnost CanAgrocz s.r.o., která dopravníky na sypký materiál vyrábí a prodává, rozhodně nebudete litovat. V nabídce má totiž pomocníky s výkonem od 6 do 150 tun za hodinu.

Dopravníky od profesionálů

Šnekové dopravníky od uvedené společnosti, jež na tuzemském trhu působí od roku 2005, jsou poháněny hydromotory a elektromotory. První zmíněná varianta se používá u dopravních prostředků, jako jsou secí stroje a rozmetadla průmyslových hnojiv. Zatímco elektromotory nacházejí uplatnění pro plnění dopravních prostředků a vyskladňování halových skladů.

Jestliže máte specifické požadavky, neváhejte se na CanAgrocz s.r.o. obrátit, protože dokáže zhotovit i atypické dopravníky s průměrem až 300 milimetrů. V neposlední řadě má v sortimentu i provětrávací jehly.




Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..